بایگانی دسته‌ی: درب های هوشمند کنترلی

همه ی ما در زندگی روزمره مان در خانه یا محل کار و یا حتی در مراجعه به سازمان ها، ادارات و فروشگاه های بزرگ، با انواعی از درب های هوشمند مواجه می شویم. چه در ورودی ساختمان ها و چه در ورودی پارکینگ ها این درب ها را مشاهده می کنیم. درب های کنترلی و هوشمند طیف وسیعی از محصولات و برندها را شامل می شود.

شاید برایمان سوال شده باشد که این درب های کنترلی با چه تکنولوژی هایی کار می کنند؟و یا اینکه از هر نوع آن ها در چه مکان هایی استفاده می شود؟ و اساسا کارکرد آن ها چگونه است؟در این دسته از مقالات با انواعی از بهترین برندهای درب های هوشمند آشنا خواهید شد. همچنین در این دسته از مقالات آخرین یافته های علمی و فنی در زمینه درب های هوشمند کنترلی را در اختیار شما خواهیم گذاشت تا با مطالعه آن از نحوه کارکرد آنها آشنا شوید.

شما می توانید با شرکت مهندسی راهکارهای هوشمند پاد راسخ همراه شده و از لحاط فنی به روز باشید. برای این همراهی کافیست با دنبال کردن مطالب ما در سایت و نیز در صفحه رسمی:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/pad_rasekh

لینکدین : https://www.linkedin.com/in/pad-rasekh-305940121

تلگرام : https://t.me/tecnolojy_amniat

آپارات: https://www.aparat.com/tecnolojy_amniat

فیسبوک : https://www.facebook.com/padrasekh.co

توییتر : https://twitter.com/RasekhPad

و همچنین در یوتیوب

همراه ما باشید.

“”همه چیز تحت کنترل شماست.””

جک بازویی بلانکو را بیشتر بشناسیم

جک بازویی بلانکو یکی از قابل اطمینان ترین و یکی از قدیمی ترین محصولات جک در پارکینگ موجود در بازار میباشد، جک بلانکو بخاطر گارانتی بالا این شرکت آن را از سایر دیگر جک های خود متفاوت نموده است .

بهترین برندهای ایرانی درب اتوماتیک ۱

برندهای ایرانی درب اتوماتیک

در این مقاله با بهترین برندهای ایرانی درب اتوماتیک آشنا خواهیم شد امروزه درب اتوماتیک یکی از پرکاربرد ترین وسایلی است که درب اتوماتیک پارکینگ خانه ها، ادارات، سازمان ها، انبارها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این وسیله از مدل ها و برندهای متنوعی در بازار موجود می باشد.

انواع بهترین برندهای خارجی درب اتوماتیک ۲

انواع برندهای خارجی درب اتوماتیک

در این مقاله با بهترین انواع برندهای خارجی درب اتوماتیک آشنا خواهیم شد جک درب اتوماتیک انواع مختلفی دارد که بر اساس شرایط و محیط در اندازه های مختلف و نوع کارکرد در دنیا مورد امروز مورد استفاده قرار می گیرد

بهترین برندهای خارجی در اتوماتیک ۳

برندهای خارجی در اتوماتیک

در این مقاله با بهترین برندهای خارجی در اتوماتیک آشنا خواهیم شد امروزه درب اتوماتیک یکی از پرکاربرد ترین وسایلی است که درب اتوماتیک پارکینگ خانه ها، ادارات، سازمان ها، انبارها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این وسیله از مدل ها و برندهای متنوعی در بازار موجود می باشد.

بهترین برندهای ایرانی در اتوماتیک ۲

برندهای ایرانی در اتوماتیک

در این مقاله با بهترین برندهای ایرانی در اتوماتیک آشنا خواهیم شد امروزه درب اتوماتیک یکی از پرکاربرد ترین وسایلی است که درب اتوماتیک پارکینگ خانه ها، ادارات، سازمان ها، انبارها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این وسیله از مدل ها و برندهای متنوعی در بازار موجود می باشد.

بهترین برندهای خارجی درب اتوماتیک ۱

برندهای ایرانی درب اتوماتیک

در این مقاله با بهترین برندهای خارجی درب اتوماتیک آشنا خواهیم شد امروزه درب اتوماتیک یکی از پرکاربرد ترین وسایلی است که درب اتوماتیک پارکینگ خانه ها، ادارات، سازمان ها، انبارها و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد این وسیله از مدل ها و برندهای متنوعی در بازار موجود می باشد.